Belka
Poniedziałek, 22 Kwietnia 2019   imieniny: Kaja, Leon, Lukasz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

PADEREWSKI NA INAUGURACJĘ AKADEMII NIEPODLEGŁOŚCI

Data dodania: 2019-04-18
Był gwiazdą muzyki i wirtuozem fortepianu, ale nigdy nie był dobrym kompozytorem – tak dość zaskakująco o Ignacym Paderewskim mówił podczas inauguracji Akademii Niepodległości Sebastian Piątkowski. więcej »
 
 

PRZEBUDOWA MANHATTANU - W TYM ROKU DOKUMENTACJA

Data dodania: 2019-04-17
Pionkowski samorząd przymierza się do przebudowy targowiska „Manhattan”. Na razie ogłoszone zostało postępowanie przetargowe na opracowanie dokumentacji. więcej »
 
 

CZŁOWIEKU - PRZESTAŃ ŚMIECIĆ

Data dodania: 2019-04-16
Stare meble, butelki szklane i plastikowe, czy umywalki i sedesy można znaleźć w lasach graniczących z naszym miastem. więcej »
 
 

DĄB "BARTEK" ROŚNIE PRZED KOZIENICKIM PARKIEM

Data dodania: 2019-04-16
Od piętnastego kwietnia przed siedzibą Kozienickiego Parku Krajobrazowego oraz Biblioteki Pedagogicznej Filia w Pionkach rośnie dąb „Bartek”. więcej »
 
 

RADNI OBRADOWALI

Data dodania: 2019-04-11
Bez zbędnych dyskusji gdyż wszystko wcześniej omówiono na komisjach problemowych – taki miała przebieg siódma nadzwyczajna sesja. więcej »
 
 

SADZENIE, CZYLI PO ZIELONEJ STRONIE MOCY

Data dodania: 2019-04-11
Leśnicy Nadleśnictwa Kozienice systematycznie i kompleksowo dbają o kondycję drzew w miejscowych lasach. Jednym z przyjemniejszych obowiązków, które się z tym wiążą jest sadzenie nowych sadzonek. więcej »
 
 

TRADYCJE NALEŻY ZACHOWAĆ - WSPANIAŁE...

Data dodania: 2019-04-09
Już od czternastu lat Warsztaty Terapii Zajęciowej w Pionkach organizują wspaniałą ponadlokalną imprezę „Tradycje Wielkanocne”. Formuła podobna, ale inwencja twórców ciągle zaskakuje. więcej »
 
 

NA PRZEŁAJ PO PUSZCZY

Data dodania: 2019-04-08
Czwartego kwietnia 2019 roku na terenie Lasów Państwowych Nadleśnictwa Kozienice odbyły się biegi przełajowe dla dzieci i młodzieży. więcej »
 
 

NOWE ŁAWKI I NOWE KOSZE

Data dodania: 2019-04-05
Trwa montaż nowych ławek parkowych. Wkrótce pojawi się również kilkadziesiąt nowych koszy na śmieci. więcej »
 
 

A JEDNAK STRAJK? EGZAMINY W ZAPLANOWANYCH TERMINACH

Data dodania: 2019-04-05
Do pięciu pionkowskich placówek oświatowych, które podlegają samorządowi wpłynęły pisma od Związku Nauczycielstwa Polskiego o rozpoczęciu od dnia ósmego kwietnia akcji strajkowej. więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 887
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
radomski

Powiat radomski - powiat, którego siedzibą jest miasto Radom, mimo że sam do niego nie należy. Powiat znajdujące się w województwa mazowieckim, w południowej jego części. Należy do niego, aż 13 gmin: Pionki (gmina miejska), Iłża, Skaryszew, Gózd, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kowala, Pionki (gmina wiejska), Przytyk, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew.

Zabytkowe dwory, pałace i obszary chronionej przyrody zobaczymy, poruszając się pieszymi i rowerowymi szlakami turystycznymi. Tutejszy klimat i gleby sprzyjają rozwijaniu się ogrodnictwa i rolnictwa. Sztuczne zbiorniki wody mogą zainteresować i przyciągnąć amatorów wypoczynku nad wodą. Gospodarstwa agroturystyczne tworzą możliwość poznania wiejskiego życia i bliskiego kontaktu z naturą.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola