Belka
Środa, 27 Marca 2019   imieniny: Lidia, Ernest, Jan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Warszawa Wsch.-Radom-Przemyśl Gł.TLK 13111 ,,Połoniny" .EP07-411.28.07.2018

 
Kolejna moja produkcja i następny kolejowy szlak do mojej kolekcji. Pociąg TLK 13111 ,,Połoniny" i szlak Warszawa Wschodnia-Radom-Przemysl Główny. Bardzo ciekawa, a zarazem nietypowa trasa, prowadząca przez Radom, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz oraz Stalową Wole i Leżajsk. Nagrywanie filmu, tak jak i jego obróbka, przysporzyły mi niemałych problemów. Po pierwsze, pociąg składający się z zaledwie dwóch wagonów, ruszył z Warszawy Centralnej opóźniony 20 minut. Po drugie w Warszawie Zachodniej, wsiadły na koniec pociągu dwie rowerzystki, rzecz jasna z rowerami. Problemu może i by nie było, gdyby nie przestawiły mi kamery w momencie odjazdu pociągu. Kamerę może i od razu dałoby się ustawić ,gdyby nie to ,że uszkodziła się śruba regulująca ustawienie kamery. W efekcie tego na odcinku Warszawa Zachodnia-Służewiec, wykorzystałem ujęcia z wcześniejszych filmów, tak by pokazać stację Warszawa Aleje Jerozolimskie. Myślę ,że wyszło to nie najgorzej. Tak czy inaczej, zapraszam do oglądania! My next production and the next railway route to my collection.Train TLK 13111,,Połoniny" and the Warszawa Wschodnia-Radom-Przemysl Główny route.A very interesing and atypical route leading trough Radom,Ostrowiec Świętokrzyski and Stalowa Wola. Recording the film, as well as its processing ,caused me considerable problems.First oa all. the train consisting of only two wagons,moved from Warsaw Central,delayed 20 minutes. Secondly, two cyclist board bikes in Western Warsaw at the end of the train. The problem may not be if they did not turn my camera on when the train left. The camera can and could by set up immediately ,if not for the screw that adjust the camera's position. So I had change the suction cup. As a result ,in the Warszawa Zachodnia-Służewiec ,he used shots from earlier films to show the station Warszawa Aleje Jerozolimskie.I think it turned out not bad.Anyway, I invite you to watch!

 


Tomek Jurek Wlazło
 
Data pliku video: 2018-08-02, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
radomski

Powiat radomski - powiat, którego siedzibą jest miasto Radom, mimo że sam do niego nie należy. Powiat znajdujące się w województwa mazowieckim, w południowej jego części. Należy do niego, aż 13 gmin: Pionki (gmina miejska), Iłża, Skaryszew, Gózd, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kowala, Pionki (gmina wiejska), Przytyk, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew.

Zabytkowe dwory, pałace i obszary chronionej przyrody zobaczymy, poruszając się pieszymi i rowerowymi szlakami turystycznymi. Tutejszy klimat i gleby sprzyjają rozwijaniu się ogrodnictwa i rolnictwa. Sztuczne zbiorniki wody mogą zainteresować i przyciągnąć amatorów wypoczynku nad wodą. Gospodarstwa agroturystyczne tworzą możliwość poznania wiejskiego życia i bliskiego kontaktu z naturą.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola