Belka
Poniedziałek, 25 Marca 2019   imieniny: Maria, Wiesław, Ireneusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

W Wojsku Polskim są przebierańcy obcej narodowości! WKU Radom

 
20.11.2019r. WKU Radom Oficer WP nie chciał przyznać się do swojej narodowości. Czy tak postąpiłby polski oficer w stopniu podpułkownika? Subskrybuj i udostępniaj... Wyłącz TV, ONI Tobą manipulują i handlują jak niewolnikiem, a Ty tego nie zauważasz! Wspierając nasz program, budujesz wspólnie z nami polską telewizję robioną przez Polaków i Słowian, gdzie prawda i rzetelna informacja to wszystko co człowiek powinien z takiej działalności otrzymać. zrzutka.pl/studio-polakow-walczymy-o-prawde lub bezpośrednio na nasze konto... Stowarzyszenia Polacy Słowianie Patrioci ALIOR BANK SWIFT: ALBPPLPWXXX PL97 2490 0005 0000 4530 7771 3475 z dopiskiem STUDIO POLAKÓW DAROWIZNA

 


STUDIO POLAKÓW
 
Data pliku video: 2018-11-20, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
radomski

Powiat radomski - powiat, którego siedzibą jest miasto Radom, mimo że sam do niego nie należy. Powiat znajdujące się w województwa mazowieckim, w południowej jego części. Należy do niego, aż 13 gmin: Pionki (gmina miejska), Iłża, Skaryszew, Gózd, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kowala, Pionki (gmina wiejska), Przytyk, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew.

Zabytkowe dwory, pałace i obszary chronionej przyrody zobaczymy, poruszając się pieszymi i rowerowymi szlakami turystycznymi. Tutejszy klimat i gleby sprzyjają rozwijaniu się ogrodnictwa i rolnictwa. Sztuczne zbiorniki wody mogą zainteresować i przyciągnąć amatorów wypoczynku nad wodą. Gospodarstwa agroturystyczne tworzą możliwość poznania wiejskiego życia i bliskiego kontaktu z naturą.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola