Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

SAFETY CHECK: AK FROM RADOM - POLSKA BROŃ

 
Wspomóż "Lutka" ! Aukcja broni, której dochód przekazany będzie dla Partyzanta Ponurego. allegro.pl/voucher-na-akfr-dla-lucjana-krogulca-ps-lutek-i7590241596.html W tym odcinku o Kałachu Z Radomia, jak powstał i jakie plany na przyszłość. Rozmówcami są Paweł Jóźwik, dyrektor projektów w AK FROM RADOM i Konrad Jaźwińśki - Marketing firmy PAKO/AKFR. Na wstępie jednak zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z pistoletem FNX, który udostępniła firma Semper Fi. Materiały promocyjne użyte w filmie - Mateusz Kanigowski - Designed to Fight oraz Slavtegia.

 


wSensie.tv
 
Data pliku video: 2018-09-29, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
radomski

Powiat radomski - powiat, którego siedzibą jest miasto Radom, mimo że sam do niego nie należy. Powiat znajdujące się w województwa mazowieckim, w południowej jego części. Należy do niego, aż 13 gmin: Pionki (gmina miejska), Iłża, Skaryszew, Gózd, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kowala, Pionki (gmina wiejska), Przytyk, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew.

Zabytkowe dwory, pałace i obszary chronionej przyrody zobaczymy, poruszając się pieszymi i rowerowymi szlakami turystycznymi. Tutejszy klimat i gleby sprzyjają rozwijaniu się ogrodnictwa i rolnictwa. Sztuczne zbiorniki wody mogą zainteresować i przyciągnąć amatorów wypoczynku nad wodą. Gospodarstwa agroturystyczne tworzą możliwość poznania wiejskiego życia i bliskiego kontaktu z naturą.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola