Belka
Środa, 27 Marca 2019   imieniny: Lidia, Ernest, Jan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ATAK NOŻOWNIKA W RADOMIU - SĄ OFIARY - WINNA POLICJA, PROKURATURA, SĄD

 
ATAK NOŻOWNIKA DZIŚ W RADOMIU!!! WINNA POLICJA, PROKURATURA, SAD W RADOMIU!!! NIE POWINNO DO TEGO DOJŚĆ! OSTRZEGAŁEM PRZED ATAKIEM NOŻOWNIKA W RADOMIU - GŁÓWNYMI WINNYMI ATAKU I OFIAR SĄ PROKURATURA, POLICJA I RADOMSKI SĄD!!! MINISTRZE ZIOBRO ŻĄDAM PODJĘCIA NATYCHMIASTOWYCH DZIAŁAŃ W CELU WYJAŚNIENIA SPRAWY. JESTEM ŚWIADKIEM W TEJ SPRAWIE. PROSZĘ O KONTAKT OFIARY I DZIENNIKARZY. PROSZĘ O UDOSTĘPNIANIE I PRZESYŁANIE FILMU DO MEDIÓW!!!

 


Sebastian Nadolski
 
Data pliku video: 2018-06-20, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
radomski

Powiat radomski - powiat, którego siedzibą jest miasto Radom, mimo że sam do niego nie należy. Powiat znajdujące się w województwa mazowieckim, w południowej jego części. Należy do niego, aż 13 gmin: Pionki (gmina miejska), Iłża, Skaryszew, Gózd, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kowala, Pionki (gmina wiejska), Przytyk, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew.

Zabytkowe dwory, pałace i obszary chronionej przyrody zobaczymy, poruszając się pieszymi i rowerowymi szlakami turystycznymi. Tutejszy klimat i gleby sprzyjają rozwijaniu się ogrodnictwa i rolnictwa. Sztuczne zbiorniki wody mogą zainteresować i przyciągnąć amatorów wypoczynku nad wodą. Gospodarstwa agroturystyczne tworzą możliwość poznania wiejskiego życia i bliskiego kontaktu z naturą.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola