Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Air Show Radom 2018 — F-16 Tiger Demo Team Training

 
Wisienka na torcie - Tym razem nie szczędzono flar. Każdy manewr był zakończony tak, jak oczekują tego Spotterzy Lotniczy i nie tylko. Polski pilot myśliwca wielozadaniowego F-16 latał bardzo agresywnie, co dowodzi jego niesamowitej wytrzymałości fizycznej. Jest to przede wszystkim gwarancja naszego bezpieczeństwa. Z Długojowa Górnego solistów nagrywa się trudno; trzeba obracać się z kamerą dookoła we wszystkie strony na niestabilnym podłożu. Fototrybuna rozwiąże problem skaczącego obrazu z uwagi na barierki, o które będę mógł się zaprzeć oraz miejsce, którego będzie bardzo potrzeba, gdy myśliwiec przejdzie w fazę przelotu dedykacyjnego. Drodzy piloci: Nie szczędźcie flar, smugaczy i nafty lotniczej. Obchodzimy w końcu święto 100-lecia Wojska Polskiego i nie tylko. Dlatego „Zróbcie Hałas” i nasyćcie nasze oczy oraz obiektywy pięknymi, termicznymi fajerwerkami. Pozdrawiam!

 


EPRA Skyline
 
Data pliku video: 2018-08-24, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
radomski

Powiat radomski - powiat, którego siedzibą jest miasto Radom, mimo że sam do niego nie należy. Powiat znajdujące się w województwa mazowieckim, w południowej jego części. Należy do niego, aż 13 gmin: Pionki (gmina miejska), Iłża, Skaryszew, Gózd, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kowala, Pionki (gmina wiejska), Przytyk, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew.

Zabytkowe dwory, pałace i obszary chronionej przyrody zobaczymy, poruszając się pieszymi i rowerowymi szlakami turystycznymi. Tutejszy klimat i gleby sprzyjają rozwijaniu się ogrodnictwa i rolnictwa. Sztuczne zbiorniki wody mogą zainteresować i przyciągnąć amatorów wypoczynku nad wodą. Gospodarstwa agroturystyczne tworzą możliwość poznania wiejskiego życia i bliskiego kontaktu z naturą.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola