Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Tor Radom ,szkolenie techniki jazdy po zakrętach z Turbo Pabianice

 
Zapraszamy na szkolenie poświęcone technice jazdy, w szczególności pokonywaniu zakrętów. Miejsce: Radom, ul. Warszawska 17/21 - tor AR. Czas: - sobota 29 września 2018. - zbiórka na obiekcie: godzina 9.00. - zakończenie szkolenia ok. godziny 17-ej. Program szkolenia: - ergonomia na motocyklu, - pozycja w siodle, - postrzeganie drogi, patrzenie peryferyjne, - technika kierowania, przeciwskręt: fakty i mity, - technika i taktyka pokonywania zakrętów, - zakładka gaz-hamulec. Szkolenie jest dla użytkowników wszelkich motocykli - staż bez znaczenia. Podział na trzy podgrupy zapewnia komfortowe szkolenie w towarzystwie o zbliżonym doświadczeniu i dynamice jazdy. Uczestnikom szkolenia zapewniamy opiekę instruktorską, wodę, owoce i inne przekąski w czasie szkolenia, oraz obecność ratownika medycznego na torze. Szkolenie prowadzą instruktorzy techniki jazdy na motocyklu: - Tomasz Kulik, - Jarosław Galarski, - Michał Kaczmarek, - Seweryn Gładyga. - Robert Chmielewski Cena szkolenia wynosi: 400 zł/osoba. Numer konta podajemy w korespondencji po zarezerwowaniu miejsca na szkoleniu. Zapisy i szczegółowe informacje: poczta malpka kulikowisko.pl Sobota 29 września, tor Radom, godzina 9.00. Zapraszam. Kulik :) Rezerwacja miejsc motocyklistów z aglomeracji łódzkiej i szczegółowe informacje: info malpka turbo.auto.pl 504 222 585 Zapraszam Robert :)

 


Szkoła Kierowców Turbo
 
Data pliku video: 2018-09-16, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
radomski

Powiat radomski - powiat, którego siedzibą jest miasto Radom, mimo że sam do niego nie należy. Powiat znajdujące się w województwa mazowieckim, w południowej jego części. Należy do niego, aż 13 gmin: Pionki (gmina miejska), Iłża, Skaryszew, Gózd, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kowala, Pionki (gmina wiejska), Przytyk, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew.

Zabytkowe dwory, pałace i obszary chronionej przyrody zobaczymy, poruszając się pieszymi i rowerowymi szlakami turystycznymi. Tutejszy klimat i gleby sprzyjają rozwijaniu się ogrodnictwa i rolnictwa. Sztuczne zbiorniki wody mogą zainteresować i przyciągnąć amatorów wypoczynku nad wodą. Gospodarstwa agroturystyczne tworzą możliwość poznania wiejskiego życia i bliskiego kontaktu z naturą.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola