Belka
Środa, 27 Marca 2019   imieniny: Lidia, Ernest, Jan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Air Show Radom 2018 Training — Su-27 Flanker

 
Jeden z najbardziej oczekiwanych pokazów tego dnia, bez podkładu muzycznego i komentarzy. Zobaczysz czyste lotnictwo. Film nagrany kamerą Panasonic HC-V707EG-K ze stanowiska fotografów. Jak słychać, nikt nie przeklina. Ta kamera jest trudna do opanowania, więc stopniowo przybliżałem obraz. Następnym razem pokaz myśliwca Su-27 Flanker zostanie zarejestrowany przy użyciu kamery SONY FDR-AX53. Aby nagrać taki film, trzeba trochę cierpieć. Ból w rękach i rękach byłby odczuwalny... nie wspominając już o łzawiącym oku, gdy Słońce świeciło bezpośrednio w moje oczy. Ekskluzywna wersja tego filmu będzie dostępna do pobrania po pokazach. Stabilizacja obrazu, ostrość ramki i nasycenie kolorów ulegną poprawie. Link pojawi się wkrótce.

 


EPRA Skyline
 
Data pliku video: 2018-08-24, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
radomski

Powiat radomski - powiat, którego siedzibą jest miasto Radom, mimo że sam do niego nie należy. Powiat znajdujące się w województwa mazowieckim, w południowej jego części. Należy do niego, aż 13 gmin: Pionki (gmina miejska), Iłża, Skaryszew, Gózd, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kowala, Pionki (gmina wiejska), Przytyk, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew.

Zabytkowe dwory, pałace i obszary chronionej przyrody zobaczymy, poruszając się pieszymi i rowerowymi szlakami turystycznymi. Tutejszy klimat i gleby sprzyjają rozwijaniu się ogrodnictwa i rolnictwa. Sztuczne zbiorniki wody mogą zainteresować i przyciągnąć amatorów wypoczynku nad wodą. Gospodarstwa agroturystyczne tworzą możliwość poznania wiejskiego życia i bliskiego kontaktu z naturą.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola