Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Air Show Radom 2018 - Patrulla Águila Training

 
Film zrealizowany kamerą Panasonic HC-V707EG-K z dodatkowym mikrofonem zewnętrznym SONY ECM-XYST1M z autokontrolą wzmocnienia dźwięku. Tym razem jednak mikrofon wycelowałem prosto w samoloty, więc dialogi w tle będą stłumione. Co do obrazu, tym razem poprawiłem ustawienia i pomiar światła zmieniłem na punktowy. W starych modelach to ustawienie wymiata. Podkręciłem za to ekspozycję aż o dwie działki. Reszta ustawień była automatyczna. W programie pokazowym zespołu akrobacyjnego Patrulla Águila zobaczycie nowe figury. W czasie Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show Radom 2018 smugacze będą w barwach narodowych prezentowanego zespołu. Miłego seansu życzę :D!

 


EPRA Skyline
 
Data pliku video: 2018-08-23, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
radomski

Powiat radomski - powiat, którego siedzibą jest miasto Radom, mimo że sam do niego nie należy. Powiat znajdujące się w województwa mazowieckim, w południowej jego części. Należy do niego, aż 13 gmin: Pionki (gmina miejska), Iłża, Skaryszew, Gózd, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kowala, Pionki (gmina wiejska), Przytyk, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew.

Zabytkowe dwory, pałace i obszary chronionej przyrody zobaczymy, poruszając się pieszymi i rowerowymi szlakami turystycznymi. Tutejszy klimat i gleby sprzyjają rozwijaniu się ogrodnictwa i rolnictwa. Sztuczne zbiorniki wody mogą zainteresować i przyciągnąć amatorów wypoczynku nad wodą. Gospodarstwa agroturystyczne tworzą możliwość poznania wiejskiego życia i bliskiego kontaktu z naturą.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola