Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Air Show Radom 2018 — Su-27 Flanker

 
Ukraińskie Siły Powietrzne zaprezentowały wariant niski ciężkiego myśliwca dalekiego zasięgu na Międzynarodowych Pokazach Lotniczych Air Show 2018 w Radomiu. Tym razem, zgodnie z zapowiedzią - naturalna stabilizacja obrazu, która występuje w kamerze SONY FDR-AX53. Wzmocniłem ostrość całego kadru co sprawia, że w chwili wejścia przez kamerę poza jej fabryczne ogniskowe (tak zwany inteligentny zoom) jakość obrazu nie spada. Obraz wygląda tak, jakbym nagrał go aparatem Canon SX60 HS. Program do obróbki wideo, który posiadam, czyni cuda; ale etap konwersji jest czasochłonny. Myślę, że warto było czekać. Następnym filmem, jaki opublikuję, to będzie pokaz Frecce Tricolori. A teraz przyjrzyjcie się drodzy Państwo dokładnie na detale myśliwca a także czerpcie przyjemność z jego akustyki w tym wyglądającym majestatycznie locie. W rzeczywistości ten samolot poruszał się szybko. Pozdrawiam.

 


EPRA Skyline
 
Data pliku video: 2018-08-27, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
radomski

Powiat radomski - powiat, którego siedzibą jest miasto Radom, mimo że sam do niego nie należy. Powiat znajdujące się w województwa mazowieckim, w południowej jego części. Należy do niego, aż 13 gmin: Pionki (gmina miejska), Iłża, Skaryszew, Gózd, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kowala, Pionki (gmina wiejska), Przytyk, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew.

Zabytkowe dwory, pałace i obszary chronionej przyrody zobaczymy, poruszając się pieszymi i rowerowymi szlakami turystycznymi. Tutejszy klimat i gleby sprzyjają rozwijaniu się ogrodnictwa i rolnictwa. Sztuczne zbiorniki wody mogą zainteresować i przyciągnąć amatorów wypoczynku nad wodą. Gospodarstwa agroturystyczne tworzą możliwość poznania wiejskiego życia i bliskiego kontaktu z naturą.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola