Belka
Środa, 27 Marca 2019   imieniny: Lidia, Ernest, Jan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Air Show Radom 2018 — Patrulla Águila

 
Tym razem zobaczą Państwo kilka nowości w tym programie, które różnią się od programu pokazowego zaprezentowanego w ostatnim czasie w 2015 roku. Tym razem komentator był zabawny! Oczywiście, dostroiłem jakość dźwięku i ostrość obrazu. Każda edycja pełnego programu demonstracyjnego z uwzględnieniem szczegółów zajmuje około 4 godzin. Jest to wyczerpujące, dlatego proszę was o udostępnienie linków nie tylko do tego filmu, ale także do innych z tegorocznych pokazów lotniczych w Radomiu... To szacunek dla mojej pracy. Promowanie moich filmów jest wskazane i mile widziane. Chodzi o to, aby dbać o dobry wizerunek Radomia, który zamierzam reprezentować na innych pokazach lotniczych. Niech piloci wiedzą, że ich wysiłek z pewnością zostanie doceniony i dobrze uchwycony na moich filmach. Promocja moich filmów może być pomocna podczas kolejnych wizyt zagranicznych zespołów na ASR i mam nadzieję, że zachęci to również tych, którzy jeszcze nie byli w Radomiu na pokazach lotniczych. Niech zobaczą pozytywną atmosferę panującą w Radomiu i zachęcą ich do przyjazdu. Bardzo Państwu dziękuję i pozdrawiam serdecznie! Więcej filmów jest już przygotowywanych!

 


EPRA Skyline
 
Data pliku video: 2018-09-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
radomski

Powiat radomski - powiat, którego siedzibą jest miasto Radom, mimo że sam do niego nie należy. Powiat znajdujące się w województwa mazowieckim, w południowej jego części. Należy do niego, aż 13 gmin: Pionki (gmina miejska), Iłża, Skaryszew, Gózd, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kowala, Pionki (gmina wiejska), Przytyk, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew.

Zabytkowe dwory, pałace i obszary chronionej przyrody zobaczymy, poruszając się pieszymi i rowerowymi szlakami turystycznymi. Tutejszy klimat i gleby sprzyjają rozwijaniu się ogrodnictwa i rolnictwa. Sztuczne zbiorniki wody mogą zainteresować i przyciągnąć amatorów wypoczynku nad wodą. Gospodarstwa agroturystyczne tworzą możliwość poznania wiejskiego życia i bliskiego kontaktu z naturą.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola